HP Bursa Servisi Menteşe Sorunu

hp servisi bursa menteşe sorunu

HP Bursa Servisi Menteşe sorunu için menteşenin ne işe yaradığına bakalım. Menteşe; alt kasa ile monitörü bağlayan parçadır. HP dizüstü menteşesi dizüstü bilgisayar ekranını istediğiniz açıda açıp sabit durmasını sağlar.

hp bursa servisi menteşe sorunu

HP Bursa Servisi Menteşe

HP bilgisayar menteşesi kırılırsa ne olur?

HP bilgisayar menteşesi kırıldığında veya gevşediğinde ekranı belli bir açıya getirdiğimizde sallanır veya sabit durmaz. Ya tam 180 derece açılır yada direk kapanır. Tabi sabit durmadığında ileri veya geri sert bir şekilde düşeceği için ekran kırılabilir.

HP bilgisayar menteşesi tamiri olur mu?

HP bilgisayar menteşesinin tamiri %70 oranında mümkündür. Geri kalan %30 oranındaki durum ise menteşenin durumundan dolayı tamir edilemez veya yeni menteşe ücretine yakın bir fiyat tutacağı için yenisini tavsiye ediyoruz. Genelde bu durumda menteşe kırılması ile kasanın da kırılması durumunda oluşmaktadır.

Menteşe arızasının tamir edilip edilemeyeceğinin tespiti cihaz tarafımıza ulaştığında ücretsiz yapılmaktadır. İncelemeler sonucunda sizlere ulaşıp ne yapılması gerektiği ve tutarı sunulur. Kabul ettiğiniz taktirde maksimum 5 iş gününde işlemler tamamlanır ve tarafınıza teslim edilmeye hazır hale gelir.

Bu sayfa WEBSITEBURSA.NET ve CABUKWEBSITE.COM tarafından SEO çalışması yapılmaktadır